3D virtuální prohlídky posunou váš byznys do nové dimenze podnikání

mapa krajů české republiky

Ať už chcete dát kupujícím pocit, že jsou v jejich novém domově, pomoci hostům začít si představovat jejich pobyt ve vašem hotelu a nebo předvést potenciál vašeho projektu developerům, investorům a architektům – 3D virtuální prohlídky od společnosti 3Dvirtual.cz vám pomohou rychleji a efektivněji podnikat.

Zapojte své klienty a zákazníky jako nikdy předtím. U 3D virtuálních prohlídek je prokázáno, že lidé jsou až o 300% více zaujati než u 2D snímků. 3D virtuální prohlídky vytváří lepší zážitky, spokojenější zákazníky a vyšší příjmy.

Kromě generování neuvěřitelných a přesných 3D virtuálních prohlídek budov a prostorů je náš software Matterport vybaven dalšími skvělými funkcemi, které vám pomohou vytvářet další úžasné výstupy a sdílet vaše 3D prohlídky se světem. Mezi tyto funkce patří např. 4K profi foto z jakéhokoliv bodu prohlídky, snadné sdílení na sociálních sítích, jako je Facebook, Instagram a YouTube, publikování na Google Street View, aj.

Co může virtuální prohlídka udělat pro vaše podnikání? 3D virtuální prohlídka pomáhá realitním makléřům prodat nemovitost rychlejším a efektivnějším způsobem a to za co možná nejvyšší cenu. Díky Matterportu získáte také další obchodní příležitosti. Využijte 3D prohlídku jako skvělý marketingový nástroj. Díky 3D virtuální prohlídce s 3Dvirtual.cz získáte konkurenční výhodu!

Až 14% nárůst tržeb s Matterportem pro hotelová a rekreační zařízení.

U hotelů a rekreačních objektů zvyšují 3D prohlídky rezervace, zvyšují míru obsazenosti, zlepšují míru zapojení hostů a dávají jim tak možnost se ubytovat ještě dříve než fyzicky dorazí.

I veřejná sféra, státní instituce a muzea či galerie profitují z 3D virtuálních prohlídek.

3D virtuální prohlídky pomáhají vašim návstěvníkům a klientům předem prozkoumat vaši budovu.

Pozvěte své návštěníky na vernisáž přes 3D virtuální prohlídku s 3Dvirtual.cz.

3D virtualni prohlidky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *